Працевлаштування

Випускники ІАЕ працюють на провідних суднобудівних та машинобудівних підприємствах України і СНД, в промислових та електроенергетичних компаніях, у науково-дослідних та проектних організаціях, комерційних установах на посадах інженерів по проектуванню, виробництву та експлуатації електронної техніки різного призначення, інформаційно-вимірювальних систем, систем і мереж передачі даних, програмістів, розробників систем управління складними технологічними процесами та технічними об‘єктами, інженерів-метрологів, інженерів з сертифікації промислової продукції. начальників виробничих дільниць та секторів.

Інститут здійснює підготовку студентів за денною та заочною формою навчання, зокрема, є можливість навчання за бюджетні кошти (на кожну спеціальність щорічно інститут отримує держзамовлення на 15 - 25 місць).

Випускники професійних училищ, коледжів та технікумів, які отримали кваліфікацію «молодший спеціаліст», мають унікальну можливість за 3,5 року додатково отримати вищу освіту за спеціальностями напрямів «Електромеханіка», «Електротехніка та електротехнології», «Системна інженерія» та «Інформаційна безпека».